Zapraszamy na szkolenia w ramach projektu Matrix!

Oferujemy dwa cykle szkoleniowe: „Trzy kroki do funduszy unijnych” i „M jak marketing – przedsiębiorco, niech Cię zobaczą”

Trzy kroki do funduszy unijnych.

Cykl trzech szkoleń, dzięki którym dowiecie się Państwo : Jak i gdzie ubiegać się o dotację? Jak przygotować projekt o dotację? Problemy i przeszkody w przygotowaniu i realizacji projektów.

M jak marketing – przedsiębiorco, niech Cię zobaczą.

Podczas cyklu szkoleń dowiecie się Państwo jak przedsiębiorca może skutecznie komunikować się i reklamować w otaczającym go świecie? Co zrobić, aby wyróżnić się spośród konkurencji i przebić ze swoim komunikatem pośród setek innych? Jakie sztuczki stosują marketingowcy i dlaczego warto je poznać? Jak skutecznie wykorzystywać narzędzia oraz możliwości, jakie daje nam dziś internet? Jak skutecznie stosować je w swoim biznesie i czy zawsze warto? Co to jest storytelling, e-mailing, e-commerce? Tego wszystkiego i wiele więcej mogą dowiedzieć się uczestnicy cyklu szkoleń i warsztatów pt. „M jak marketing – przedsiębiorco, niech Cię zobaczą”, który skierowany jest do małych i średnich firm. Podczas niego nie tylko w teorii, ale i w praktyce specjaliści w poszczególnych dziedzinach zaprezentują, jak porozumiewać się z odbiorcami, skutecznie promować swoje usługi i produkty, a także mierzyć efektywność swoich działań i wyciągać właściwe wnioski.

Zapisz się już dziś!