Wejdź na Platformę

Platforma MATRIX składa się z 4 komponentów:

  • Baza Wiedzy – umożliwia pozyskanie potrzebnych informacji i zdobycie profesjonalnej wiedzy zarówno naukowej, jak i praktycznej. Przedstawicieli nauki i praktycy biznesu mogą podzielić się swoją wiedzą poprzez publikacje on-line. W bazie znajdują się również poradniki i wzory dokumentów oraz szkolenia i materiały e-learningowe.
  • Baza Ekspertów – pozwala znaleźć eksperta gotowego wykonać potrzebną z perspektywy firmy lub uczelni ekspertyzę, jak i dać się znaleźć, jako ekspert. Pozwala pozyskać informacje o specjalistach ze świata nauki, jak i biznesu otwierając tym samym drogę do nowych kontaktów biznesowych.
  • Baza Praktyk i Staży – jest dedykowana firmom poszukującym odpowiedniego studenta na praktykę/staż. Pozwala również zamieszczać ofertę studentom poszukującym praktyk lub staży, pozwalając im tym samym poszerzyć teoretyczną wiedzę o praktyczne umiejętności.
  • Panel Współpracy – odpowiada potrzebie popytu i podaży. Pozwala znaleźć partnera do realizowanych, czy planowanych projektów. To miejsce, gdzie firmy mogą zaoferować swe usługi w zakresie prowadzonych ekspertyz, czy potrzeb badawczych uczelnie zaś mogą przedstawić swoje zespoły badawcze, zaoferować potencjał ludzki, czy też infrastrukturalny.

 

UWAGA

Jeśli masz do nas pytania lub uwagi na temat działania serwisu wyślij wiadomość na matrix@zpsb.szczecin.pl

 Jeśli posiadasz login i hasło do Platformy MATRIX skorzystaj z odnośnika poniżej:

 WEJDŹ NA PLATFORMĘ MATRIX