Innowacje – Inspiracje – Interakcje

banner_1098x389 (002)

Mnóstwo praktycznej wiedzy, spora dawka emocji i nieskończenie wiele inspiracji – to czeka wszystkich, którzy 5.11.2015r. odwiedzą szczecińskie Multikino w ramach spotkania „Innowacje – Inspiracje – Interakcje”

Specjalnie z myślą o Was zaprosiliśmy na nie naprawdę wyjątkowych gości. Będą z nami:

Natalia Hatalska – ekspert w dziedzinie komunikacji marketingowej i trendwatcher. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych osób w polskiej branży medialno-reklamowej, która spróbuje „przepowiedzieć nam przyszłość” i opowie o miktotrendach, które mogą nas zainspirować do makrodziałań.

Łukasz Jakóbiak – polski dziennikarz i osobowość internetorwa. Twórca i prowadzący internetowy talk-show 20m². Mówca motywacyjny.

Wojciech Szapiel – współzałożyciel i partner zarządzający Polish Investment Fund – funduszu kapitałowego, specjalizującego się w inwestycjach w projekty sektora ekologii, usług i nowych technologii.

Nagrody czekają!

Podczas naszej konferencji nagrodzimy „Diamentowymi MATRIXami” 16 najbardziej innowacyjnych firm z naszego województwa. Jako pierwszy dowiesz się, kto je otrzymał!

Bądź na bieżąco i śledź nasze wydarzenie na Facebooku, a dowiesz się, kto jeszcze będzie naszym gościem: https://www.facebook.com/platformamatrix

Limit miejsc jest wyczerpany!

Wszystkich zapraszamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku. Wejdź TUTAJ

Gdzie i kiedy się widzimy?

Multikino Szczecin – sala nr 3
(CH Galaxy, Aleja Wyzwolenia 18-20)
5 listopada 2015 r. (czwartek) o godz. 18.00

Do zobaczenia!