Forum Współpracy B+R, 22 października 2014 r.

Forum Współpracy B+R, 22 października 2014 r.

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w ramach realizacji Projektu MATRIX wraz z Urzędem Marszałkowskim i Północną Izbą Gospodarczą zaprasza na Forum współpracy Badania + Rozwój, które odbędzie się 22 października 2014 r. w godzinach 10:00-14:00 w siedzibie PIG, Al. Wojska Polskiego 86 w Szczecinie.

loga4

Na Forum zapraszamy przedsiębiorców i naukowców. Swoimi doświadczeniami w zakresie współpracy B+R podzielą się Konrad Frontczak, Prezes Zarządu Centrum Innowacji Akademii Morskiej sp. z o.o., Piotr Żelazek, Dyrektor WESTCON Design Poland, Maciej Borowy, Przewodniczący Zachodniopomorskiego Klastra Przemysłów Kreatywnych przy Północnej Izbie Gospodarczej.

Obecnie najbardziej nurtującym jest pytanie co przyniesie nam nowa perspektywa budżetowa
UE 2014-2020. Czego mogą oczekiwać przedsiębiorcy? Czy przedsiębiorcy potrzebują współpracować
z nauka? Czy nauce potrzebny jest biznes? Jak rozumiana jest współpraca B+R? Jak definiowane są innowacje i innowacyjność? A przede wszystkim – jakie są priorytety i jakich źródeł finansowania możemy się spodziewać? Na te i inne pytania dotyczące nowej perspektywy budżetowej UE 2014-2020 odpowiadać będą dr Justyna Osuch, ekspert ZPSB i Marcin Szmyt, Dyrektor Wydziału Zarządzania Strategicznego Urzędu Marszałkowskiego.

Zapraszamy do otwartej dyskusji i zadawania pytań. Wydarzenie poprowadzi dziennikarz Paweł Wiśniewski.

list
program
zaproszenie

Ilość miejsc ograniczona. Formularz zgłoszeniowy poniżej.

Informujemy, że liczba miejsc została wyczerpana. Następne spotkanie związane z tą tematyką odbędzie się w lutym 2015 r. Już dziś na nie Państwa serdecznie zapraszamy.